Оренда виставкового обладнання, виставковий стенд

При організації виставок і презентацій дуже часто необхідні виставкові стенди. Однак їх придбання не завжди можливо. Тому таке обладнання можна взяти в оренду.

Звичайно, виставковий стенд є «обличчям» будь-якої компанії. Він повинен за параметрами і обстановці відповідати продукції, що представляється і значенням компанії. Що стосується технічного виконання, то треба зазначити, що стенд повинен відповідати конкурентним стандартам і бути бездоганним. Першим завданням є презентація експонатів, орієнтована на споживача. Стенд повинен бути приємним слуху і зору. Відомо, що проведення виставок і рекламних кампаній є ефективним методом доведення інформації до цільового споживача. А важливою деталлю такого заходу є якість виставленого обладнання.

До складу виставкового стенду входить орендне обладнання наступного типу: фермові конструкції, плазмові панелі, виставковий стенд, рекламні стійки, інформаційні стійки, виставкові конструкції, банерні конструкції, буклетніци, меблі, подіум, світло, звук, промо стіл. Так, буклетніци належать до найбільш доступним і простим конструкціям, головним призначенням які виступає поширення брошур, буклетів, листове і інший листовий продукції. Промо-стійки і столи мають широкий спектр використання і прості в монтажі, зручні в експлуатації. Застосування будь-якого виставкового обладнання значно підвищує ефективність рекламних заходів, надаючи можливість організації на площі найбільший доступ до інформації.

При плануванні установки рекламного обладнання, необхідно знати число відвідувачів, технічну інфраструктуру, місце розміщення і ін. Тобто відвідувач повинен відразу бачити функціональні частини, де є цікаві для нього відомості, якісь експонати. В процесі продумування презентаційної частини, потрібно знати, що там клієнт побачить – демонстраційне відео, познайомиться з менеджерами компанії.

Архітектурна концепція передбачає концентрування на «переговорній» та «презентаційній» частини виставкового обладнання. Воно повинно бути сплановано таким чином, щоб клієнт побачив функціональні частини з цікавою інформацією.

Для того, щоб виставкові стенди відповідали проведеного заходу і гармонійно вписалися в контекст виставки, потрібно відповісти на наступні питання:

  • який формат у рекламній акції, що проводиться компанією;
  • яка величина виставкової експозиції;
  • які цілі переслідуються акцією;
  • чи часто мінятиметься розташування експозиції.

На підставі відповідей можна визначитися з тим, який тип виставкового обладнання стане більш підходящим.

Отримання консультації: +38 (098) 406 22 52

Оренда виставкового обладнання в Києві.

Банерний стенд Виставкові конструкції відносяться до мобільних виставкових стендів і відрізняються легким складанням і розбиранням, невеликою вагою, компактністю, можливістю оновлення та застосування в оформленні всілякої графіки. Мобільні стенди на основі конструкторів збираються з окремих вертикальних, горизонтальних і кутових модулів, або ж з ферм – сукупностей модулів.
Стійка для поліграфії Стійка для поліграфії входить в групу стандартного устаткування, використовуваного для поширення рекламних матеріалів. Ми пропонуємо найбільш практичні і популярні моделі.
Плазмова панель для виставки Плазмові панелі незамінні на виставках і форумах, коли необхідно продемонструвати якісний відеоматеріал або презентаційний ролик про свої продукти або послуги.
Меблі для виставки Меблі в оренду – це один з найкращих варіантів, який дозволяє досягти певних завдань і вирішити питання зі зберіганням меблів і устаткування. Цією популярною і затребуваною послугою користуються багато клієнтів – від великих холдингів до дрібних компаній і населення, вона незамінна для тих, хто вміє рахувати свої гроші і піклується про економію бюджету.
Промо стійка для виставки Промо стійка призначена для проведення промоушн-акцій, є ефективним способом рекламування продукції. Основною метою промо стійки – продавати продукцію або послуги, показувати імідж, бренд. Покупці, вивчаючи і пробуючи рекламований товар на стійці для дегустації, швидко і легко отримують інформацію про переваги даної продукції.
Оренда міні холодильника на виставку Відчутна вигода від оренди холодильника очевидна для виставок. В даному випадку вона стає навіть краще придбання техніки у власність. Вона дозволяє економити кошти на покупку необхідного переліку холодильного обладнання.
Оренда виставкової стійки вітрини Підлогова стійка вітрина вертикальна – це основний тип меблів серед іншого демонстраційного обладнання. Саме вони виконують головні завдання – показ експонатів, їх грамотну і ефектну презентацію. Стійки вітрини для виставок користуються величезною популярністю. Мобільні і витончені, вони надзвичайно легкі в монтажі і при цьому здатні прикрасити практично будь-яку експозицію.
Оренда стенду для фотовиставки Якщо Вам потрібно провести фотовиставку на заході, зверніть увагу на наші стенди для фотографій. Стенди з каркасом з алюмінієвого хромованого профілю, основою з пластика.