Оренда, прокат, виготовлення весільного банера, прес волл, бренд волл на весілля.

Весілля є одним з найбільш значущих і кульмінаційних подій в житті новоспеченої сім’ї. Зараз існує велика кількість оригінальних і яскравих варіантів для оформлення різних урочистостей, а зокрема весіль.
Один з таких декоративних рішень – це дуже актуальний і практичний в експлуатації весільний банер під назвою прес-Волл (бренд-Волл), який виконує фонову роль для простору на весільних урочистостях.
Весільний прес-Волл це мобільна банерна конструкція з металевої основи і натягнутого на неї полотна з динамічним і рекламним дизайном в барвистому зображенні, яке зробить Ваше весілля по істині незабутньою подією.
В нашій компанії можливо не тільки замовити надання оренди конструкції прес-Волл на весілля, а й у створенні оригінального дизайнерського рішення бренд-Волл на ваше свято, на тлі якого молода сім’я разом з родичами і близькими друзями зможуть здійснити якісну фотосесію прямо в залі.
Великий вибір дизайнерського рішення бренд-Волл на весілля дозволяє створити саме те, що ви задумали. Адже ми виготовляємо прес-Волл на весілля з будь-яким зображенням, а так само надаємо послуги з оренди конструкції для бренд-Волл на весілля.

Інші види конструкцій можливо подивитися тут: Види і ціни конструкцій

Отримання консультації: +38 (098) 406 22 52

Конструкція для банера

Конструкція для банера (трубчата)