Доставка обладнання власною службою доставки.

На відміну від багатьох компаній, що спеціалізуються на наданні послуг оренди обладнання, ми використовуємо свій власний транспорт для доставки нашого обладнання на майданчик замовника. Залежно від завдання і обсягу замовлення може бути використаний легковий, легко-вантажний або великовантажний автомобіль. Доставка обладнання відбувається завчасно, щоб технічний персонал міг встановити обладнання без поспіху і в строк. Як правило ми привозимо обладнання не пізніше ніж за 4 години до початку заходу, адже технічним фахівцям потрібен час для його розвантаження, складання і установки, а так само настройки. Важливим моментом в питанні доставки апаратури є платна парковка в межах Києва. Це питання цілком лягає на плечі замовника. Якщо ви замовляєте оренду обладнання на майданчик в зоні платного паркування, будь ласка вирішите питання парковки для нашого транспорту. Шляхами вирішення цього питання може бути оплата парковки, або надання паркувального місця на території замовника.


Наша компанія надає послуги кваліфікованого технічного персоналу для заходів.

Не важливо який захід Ви зібралися провести, якщо Ви замовили обладнання в оренду, значить його потрібно правильно встановити, налаштувати і стежити за його коректної роботи. Саме для цієї мети з будь-яким комплектом устаткування надається технік і вантажник. Варто розуміти, що від кваліфікації технічного персоналу залежить наскільки якісно і повноцінно буде використана замовлена вами апаратура. Правильна установка і грамотне налаштування звукового і світлового обладнання особливо необхідна, коли на заході використовується велика кількість обладнання.

Технічний персонал на заході. Скільки людей необхідно?

Це питання повністю залежить від масштабу заходу і кількості обладнання в оренду, яке Ви замовили. На невеликому заході на кшталт скромного весілля або дружньої вечірки, цілком достатньо двох осіб, які будуть виконувати обов’язки водія, вантажника і техніка в одній особі. Однак на більших урочистостях, таких як корпоратив або концерт присутність кількох людей просто необхідно. Надається нами обладнання в оренду важить досить багато, тому для серйозних заходів необхідна більша кількість персоналу. Особливо це актуально в тих випадках, коли клієнт замовляє оренду світла і сценічних конструкцій, адже для їх правильної установки потрібні зусилля кількох людей.

Доставка ДОСТАВКА ПО КИЄВУ
 

Від 600грн


Опис:
Доставка в обидва кінці по місту Києву

Доставка ДОСТАВКА ЗА МЕЖІ КИЄВА
 

Від 6грн/км


Опис:
Доставка за межі Києва

Технический персонал ТЕХНІК
 

Від 600грн


Описание:
Технічний фахівець, монтаж-демонтаж обладнання

Грузчик ГРУЗЧИК
 

Від 600грн


Описание:

Вантажник, внос-винос обладнання