Оренда теплового обладнання, електрообігрівачів, оренда інфрачервоного обігрівача.

У холодну пору року при проведенні заходів на відкритому повітрі, однією з головних задач є те, щоб була тепла і комфортна атмосфера, в наметі, на відкритій веранді, під тентом, терасі, заміському будинку або особняку і т.п. Щоб вирішити це завдання наша компанія надає в аренду тепловое обладнання різних модифікацій: оренда вуличних газових обігрівачів – не тільки зігріють, а й стануть прикрашати ваш інтер’єр; теплові гармати; оренда обігрівачів УФО (UFO), газові, електричні та дизельні обігрівачі прямого і непрямого нагріву, які застосовуються на відкритих майданчиках, сценах, технічних та інших приміщеннях великих розмірів; в короткі терміни створюють потрібну теплу атмосферу. Наша компанія пропонує Вам найсучасніше обладнання і спектр послуг: оренда електричних обігрівачів УФО (UFO), оренда обігрівача підлогового, прокат обігрівача мобільного, оренда обігрівачів підлогових, оренда обігрівачів мобільних, оренда інфрачервоного обігрівача УФО (UFO) на стійці, прокат електричного обігрівача УФО ( UFO).

Отримання консультації: +38 (098) 406 22 52

Оренда інфрачервоного обігрівача ІНФРАЧЕРВОНИЙ ОБІГРІВАЧ
  

Оренда 200грн/доба


Опис:
Оренда інфрачервоного обігрівача УФО (UFO) на стійці, 2 кВа

Оренда інфрачервоного обігрівача Київ ІНФРАЧЕРВОНИЙ ОБІГРІВАЧ
  

Оренда 250грн/доба


Опис:
Оренда інфрачервоного обігрівача УФО (UFO) на стійці, 3 кВа

Оренда вуличного обігрівача ГАЗОВИЙ ОБІГРІВАЧ
  

Оренда 600грн/доба


Опис:
Оренда газових обігрівачів (призначений для вулиці), потужність від 3 до 8 кВа, обігрівається площа: 20 м.кв., висота: 2м

Оренда газових обігрівачів ГАЗОВИЙ ОБІГРІВАЧ
  

Оренда 600грн/доба


Опис:
Оренда газових обігрівачів (призначений для вулиці), потужність від 3 до 6 кВт, висота: 115см


Представлені ціни оренди обладнання не містять ПДВ, вартості доставки обладнання, монтажу і послуг технічного фахівця. Вартість таких послуг обговорюється окремо. Все обладнання надається в оренду за умови повної передоплати. У разі одноразової оренди декількох одиниць обладнання – надаються додаткові знижки!