Оренда тентів, наметів, шатрів, павільйонів

Для організації фестивалів, свят або інших заходів під відкритим небом, компанія «Рент-Сервіс» пропонує оренду тентових павільйонів, шатрів, наметів та інших конструкцій.
Пропонуємо вашій увазі величезний вибір тентів різної форми, кольору і розміру, для будь-якого заходу – організації весілля, дня народження, корпоративної вечірки, фестивалів та інших свят. Надається як довгострокова оренда, так і на тимчасове користування.
Міцні і практичні конструкції, легко встановлюються і розбираються, здатні витримати практично будь-які погодні навантаження. Конструкції не вимагають спеціального обладнання майданчика, у всякому разі, можете замовити в оренду спеціальну підлогу – наземне покриття для павільйонів.
Всі конструкції зроблені на модульній основі, що дозволяє їм змінювати форму, розмір – збільшувати довжину, висоту, ширину, з’єднувати кілька тентів та інше. Також можливий внутрішній поділ павільйону або шатра на кілька відділень – місця для розсадження гостей, концертного відділення, місця для виставки та інше.
Ще ми пропонуємо додаткові послуги, такі як нанесення реклами на тенти, установка-розбирання, обладнання меблями та інше.

Отримання консультації: +38 (098) 406 22 52

Оренда шатра ШАТЕР
 

Оренда 7000грн/доба


Опис:

Оренда сферичного шатра 26м.кв. Ширина боку: 5,18м. Висота: 3,60м. Вага: 133кг.

Оренда шатрів ШАТЕР
 

Оренда 12000грн/доба


Опис:

Оренда сферичного шатра 38м.кв. Ширина боку: 6,22м. Висота: 3,75 м. Висота входу: 2,15 м. Вага: 291кг.

Оренда шатра Київ ШАТЕР
 

Оренда 17000грн/доба


Опис:

Оренда сферичного шатра 68м.кв. Ширина боку: 8,23м. Висота: 5,00м. Висота входу: 2,5 м. Вага: 383кг.

Прокат шатрів ШАТЕР
 

Оренда 19000грн/доба


Опис:

Оренда сферичного шатра 100м.кв. Грань: 6,22м. Сторона: 12,43м. Висота: 5,35м. Висота входу: 2,15м.

Оренда тентової конструкції ТЕНТОВИ КОНСТРУКЦІЇ
 

Оренда від 120грн м.кв./доба


Опис:
Оренда тентової конструкції. Ширина конструкції 10м, висота по стінці 2,3м, висота в конику 3,93м, довжина конструкції не обмежена (крок 5м), стінки можуть бути як з вікнами так і без них, мінімальний розмір 50м.кв

Оренда тентової конструкції Київ ТЕНТОВИ КОНСТРУКЦІЇ
 

Оренда від 120грн м.кв./доба


Опис:
Оренда тентової конструкції. Ширина конструкції 15м, висота по стінці 2,4, висота в конику 4,8м, довжина конструкції не обмежена (крок 5м), стінки можуть бути як з вікнами так і без них, мінімальний розмір 75м.кв.

Розміри шатров


Представлені ціни оренди обладнання не містять ПДВ, вартості доставки обладнання, монтажу і послуг технічного фахівця. Вартість таких послуг обговорюється окремо. Все обладнання надається в оренду за умови повної передоплати. У разі одноразової оренди декількох одиниць обладнання – надаються додаткові знижки!