Оренда сцени, прокат сценічного обладнання.

Сценічні конструкції це найголовніші помічники в організації будь-яких заходів, якщо ви вирішили провести подію за межами обладнаної сцени.
Оренда сцени дозволяє виконати це завдання максимально ефективно і допоможе звернути увагу максимальної кількісті аудиторії до вашого заходу і вашим артистам, музикантам, ораторам і будь-якої творчої особистості.
Адже саме сцена і подіум є головним концертним майданчиком. Відзначимо, що сцена і є центр уваги публіки.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з нашими сценічними конструкціями і замовити прокат сценічного обладнання за найпривабливішими цінами. Така послуга дозволить якісно провести захід в зручному місці. Там, де необхідно оформити приміщення для дискотек, концерту, вистави обов’язково варто правильно розміщувати і закріплювати професійне обладнання. Мобільність і легкість наших конструкцій дозволить вам зібрати їх максимально швидко і переміщати за мінімальний проміжок часу.

Отримання консультації: +38 (098) 406 22 52

Оренда сцени СЦЕНА
  

Оренда 21000грн/доба


Опис:
Оренда сцени суперліфт 5м х 5м

Оренда сцени СЦЕНА
  

Оренда 21000грн/доба


Опис:
Оренда сцени суперліфт 6м х 4м

Оренда сцени Київ СЦЕНА
  

Оренда 28000грн/доба


Опис:
Оренда сцени суперліфт 7м х 5м


Представлені ціни оренди обладнання не містять ПДВ, вартості доставки обладнання, монтажу і послуг технічного фахівця. Вартість таких послуг обговорюється окремо. Все обладнання надається в оренду за умови повної передоплати. У разі одноразової оренди декількох одиниць обладнання – надаються додаткові знижки!