Оренда декоративних стійок огородження з червоними оксамитовими канатами і червоної килимової доріжки.

Ви готуєтеся до проведення статусного заходу? Ми можемо Вам надати все, необхідне, для того, щоб підкреслити ексклюзивність події. Прекрасні стійки, вишуканого дизайну, прикрашатимуть кордон святкової червоної доріжки, що простягнулася від входу. Вхід по червоній доріжці, мимоволі буде асоціюватися у відвідувачів заходу з урочистістю і знаковістю події, що відбувається. У вхідних, мимоволі виникають асоціації з кінофестивалями і інавгураційних заходів. Відвідувач, мимоволі налаштовується на святкову хвилю і відчує себе одним з обраних.
Стійки огородження здатні не тільки виступати в ролі штриха, що підкреслює доріжку. Вони успішно служать для поділу на зони в приміщенні. Причому, як на заходах в світі мистецтва, так і на торгових виставках. Можна також скористатися їх пересувними функціями, якщо в різні дні заходи необхідно по-різному ділити площу приміщення. Ми запропонуємо Вам килимові доріжки будь-якого розміру, а стовпчики огорожі по стилю заходу підберуть наші фахівці. При необхідності урочистого відкриття, Вам запропонують і святкові ножиці з червоною подушечкою.

Отримання консультації: +38 (098) 406 22 52

Оренда стійок огорожі СТІЙКА ДЕКОРАТИВНОГО ОГОРОДЖЕННЯ
  

Оренда 50грн/доба


Опис:
Оренда стійок огорожі, колір срібло

Оренда стійок огорожі VIP СТІЙКА ДЕКОРАТИВНОГО ОГОРОДЖЕННЯ VIP
  

Оренда 80грн/доба


Опис:
Оренда стійок огорожі, колір срібло

Оренда стійок огорожі золото VIP СТІЙКА ДЕКОРАТИВНОГО ОГОРОДЖЕННЯ VIP
  

Оренда 120грн/доба


Опис:
Оренда стовпчиків огорожі, колір золото

Оренда стрічкового огородження СТІЙКА ДЕКОРАТИВНОГО ОГОРОДЖЕННЯ
  

Оренда 80грн/доба


Опис:
Оренда стрічкового огородження, колір срібло

Оренда подушечки і ножиць ПОДУШЕЧКА ТА НОЖНИЦІ
  

Оренда 250грн/доба


Опис:
Оренда подушечки і ножиць, аксесуари для церемонії відкриття

Оренда червоної доріжки ЧЕРВОНА КОВРОВА ДОРІЖКА
  

Оренда 110грн м.кв./доба


Опис:
Оренда червоної доріжки

Оренда килимових доріжок КИЛИМОВІ ДОРОЖКИ
  

Оренда 110грн м.кв./доба


Опис:
Оренда килимових доріжок

Оренда килимових доріжок VIP КИЛИМОВІ ДОРОЖКИ VIP
  

Оренда від 250грн м.кв./доба


Опис:
Оренда килимових доріжок VIP

Нанесення зображення на доріжку НАНЕСЕННЯ ЗОБРАЖЕННЯ НА ДОРІЖКУ
  

За запитом


Опис:
Нанесення логотипу, бренду компанії на доріжку


Компанія «Рент-Сервіс» пропонує Вашій увазі розділ «Оренда підлогових покриттів», послугу, завдяки якій Ви зможете створити будь-який захід в атмосфері затишку і комфорту. Пропоновані нами підлогові покриття на прокат допоможуть зробити ідеальним підлогу в будь-якому приміщенні або на відкритому повітрі, зробивши його не тільки гарним, але і безпечним.

Для проведення урочистих подій, таких як ювілей, весілля, прийом гостей, або іншого масштабного свята Вам безсумнівно варто звернути увагу на послугу «оренда ковроліну або оренда червоної доріжки», що зробить Ваш захід розкішніше і яскравіше. Ви не тільки заощадите кошти і час, а й отримаєте задоволення від зробленого святкового враження.

У нашому каталозі “Оренда підлогових покриттів” Вашій увазі наданий широкий асортимент ковроліну, склад волокон якого практично повністю виключає ковзання по поверхні, килимових доріжок, всіляких забарвлень і характеристик. Всі товари, що надаються на прокат, зроблені з високоякісних матеріалів, що дозволяє їм зберігати свій бездоганний зовнішній вигляд протягом тривалого часу і забезпечувати безпеку на Вашому заході.

Користуючись наданої компанією «Рент-Сервіс» такою послугою, як «Оренда підлогових покриттів», Ви будете повністю задоволені умовами ідеальної підлоги: чудовий зовнішній вигляд, екологічно чисті матеріали виготовлення, зносостійкість і повна безпека допоможе створити будь-який захід в неперевершеній атмосфері затишку і комфорту!


Представлені ціни оренди обладнання не містять ПДВ, вартості доставки обладнання, монтажу і послуг технічного фахівця. Вартість таких послуг обговорюється окремо. Все обладнання надається в оренду за умови повної передоплати. У разі одноразової оренди декількох одиниць обладнання – надаються додаткові знижки!