Оренда кондиціонера, мобільні переносні кондиціонери, прокат підлогового вентилятора.

В даний час широко затребувана оренда кліматичного обладнання різних типів. Його використовують для охолодження офісних і промислових приміщень, а також кафе, барів, ресторанів, музеїв, театрів та інших закладів. Перш ніж брати кліматичні обладнання на прокат, клієнтові слід розібратися в класифікації. Ми підберемо оптимально підходить для місця проведення вашого заходу модель кліматичного прилади та розрахуємо необхідну кількість його одиниць. Це забезпечить в приміщенні або тентової конструкції приємну прохолоду навіть в жаркий липневий полудень. Комфорт і затишок вашим гостям буде гарантований.

Отримання консультації: +38 (098) 406 22 52

Оренда мобільного кондиціонера МОБІЛЬНИЙ КОНДИЦІОНЕР
 

Оренда 500грн/доба


Опис:
Оренда мобільного кондиціонера, рекомендована площа приміщення: 25 м.кв

Оренда переносного кондиціонера МОБІЛЬНИЙ КОНДИЦІОНЕР
 

Оренда 600грн/доба


Опис:
Оренда мобільних кондиціонерів, рекомендована площа приміщення: 35 м.кв.

Оренда підлогового вентилятора ПІДЛОГОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР
 

Оренда 400грн/доба


Опис:
Оренда вентилятора із зволожувачем, рекомендована площа приміщення: 18 м.кв

Оренда вентиляторів ПІДЛОГОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР
 

Оренда 400грн/доба


Опис:
Оренда вентилятора, діаметр: 45 см, кількість швидкостей: 3

Мобільний кондиціонер підключенняМобільний кондиціонер – апарат для вентилювання приміщень. Діляться на 2 види: моноблочного типу і спліт-система. На відміну від моноблока в кондиціонерах типу спліт-система працюють два блоки і у кожного з них свій пристрій для забору повітря і для виведення. Блок також включає в себе компресор, випарник, конденсатор.
Головні переваги моноблока: відсутня необхідність монтажнихі робіт, знижене споживання електроенергії, легка транспортування. Щоб запустити мобільний кондиціонер в роботу потрібно всього лише встановити в потрібне місце і прокласти від компресора гофрований шланг для відкачування повітря. Саме через вищевказаних переваг ним вважають за краще користуватися на меропіятій з виїздом: виставки, галереї, симпозіуми.


Представлені ціни оренди обладнання не містять ПДВ, вартості доставки обладнання, монтажу і послуг технічного фахівця. Вартість таких послуг обговорюється окремо. Все обладнання надається в оренду за умови повної передоплати. У разі одноразової оренди декількох одиниць обладнання – надаються додаткові знижки!