Оренда прокат стільців, оренда столів

Ювілеї і вечірки, семінари та банкети – це організаційні заходи, за участю великої кількості запрошених осіб. Організація таких заходів вимагає забезпечення певної кількості меблів. Оптимально вірним рішенням такого завдання стане повна або часткова оренда меблів від нашої компанії: стіл для фуршетів складаний, скоротить ваш час на тривалий монтаж; стіл для банкету естетичний в своєму європейському стилі і практичний; стіл для коктельного зони, забезпечить безперешкодну та швидку подачу різних закусок і напоїв; стільці; дивани.

Одним з важливих пунктів в організації всіх заходів є світлове оформлення. Меблі з підсвічуванням – це новинка, яка додасть родзинку і зробить ваш захід неповторним. Оренда столу з підсвічуванням, оренда стільця з підсвічуванням або ж аренда кресла з підсвічуванням дозволить об’єднати або розбити різні зони певним кольором.
Оренда куба світильника – це універсальне, оригінальне і притягує погляд, рішення оформлення інтер’єру. Підсвічування таких меблів здійснюється від мережі або акумулятора, управляється по радіоканалу. Використовувати світиться меблі можна на вулиці і в приміщенні.

Отримання консультації: +38 (098) 406 22 52

Оренда стільців СТІЛЬЦІ
  

За запитом


Опис:
Оренда стільців

Оренда столів СТОЛИ
  

За запитом


Опис:
Оренда столів

Оренда меблів для барів БАРНІ МЕБЛІ
  

За запитом


Опис:
Оренда меблів для барів

Оренда м'яких меблів М’ЯКІ МЕБЛІ
  

За запитом


Опис:
Оренда м’яких меблів

Оренда промо столу ПРОМО СТІЙКА
  

Оренда 350грн/доба


Опис:
Оренда промо столу. Розмір зображення: топпер – 770х280 мм, лицьова панель – 825 мм(Ш) х 855мм(В), бічні панелі – 410мм(Ш) х 855мм(В)

Оренда промо-столу ПРОМО СТІЛ
  

Оренда 350грн/доба


Опис:
Оренда промо-столу, стіл-ресепшен. Розмір зображення: лицьова панель – 1015 мм(Ш) х 910мм(В), висота загальна – 1000 мм., Габарити по стільниці – 1100х600 мм.

Оренда мобільного столу ресепшн РЕСЕПШН
  

Оренда 550грн/доба


Опис:
Оренда мобільного столу ресепшн pop up з дерев’яною стільницею і змінною панеллю. Розмір змінної панелі: 200,5×90см.

Оренда стійки-вітрини презентаційної СТІЙКА ВІТРИНА ПРЕЗЕНТАЦІЙНА
  

Оренда 7000грн/доба


Опис:
Оренда виставкової вітрини для презентації продукту. Розмір: 400 мм (Ш) х 1000мм (В) х 400мм (Г). Розмір скляного куба: 400 мм (Ш) х 400мм (В) х 400мм (Г)


Представлені ціни оренди обладнання не містять ПДВ, вартості доставки обладнання, монтажу і послуг технічного фахівця. Вартість таких послуг обговорюється окремо. Все обладнання надається в оренду за умови повної передоплати. У разі одноразової оренди декількох одиниць обладнання – надаються додаткові знижки!