Оренда електрогенератора, прокат генератора

Компанія Рент-сервіс надає послуги з оренди бензинових і дизельних електрогенераторів широкого спектра потужності. З нашою допомогою ви зможете підібрати собі оптимальну модель генератора, яка максимально ефективно і економно виконає покладені на неї функції.
Сферою застосування електрогенераторів є випадки, коли необхідно забезпечити роботу побутового або комерційного обладнання, але відсутня можливість підключення до стаціонарної електромережі. Тому генератори з успіхом застосовуються під час заміських заходів, для забезпечення електроенергією різних об’єктів, в побутових умовах при короткочасному відключенні електроживлення.
Зручність оренди генератора полягає в тому, що вам не доведеться витрачати гроші на покупку цього дорогого устаткування і шукати місце для його зберігання. У той же час, комфорт і простота експлуатації електрогенераторів приємно здивує навіть недосвідченого користувача.
Скориставшись нашою послугою оренди генераторів, ви зробите правильний вибір і будете приємно здивовані отриманим результатом!

Отримання консультації: +38 (098) 406 22 52

Оренда генератора ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР
  

Оренда 500грн/доба


Опис:
Оренда генератора. Однофазний, потужністю 2,5 кВт, бензиновий – А 95

Оренда генератора Київ ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР
  

Оренда 700грн/доба


Опис:
Оренда генератора. Однофазний, потужністю 5 кВт, бензиновий – А 95

Оренда генераторів ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР
  

За запитом


Опис:
Оренда генератора. Трифазний, потужністю 17 кВт – 135 кВт, дизельний


Представлені ціни оренди обладнання не містять ПДВ, вартості доставки обладнання, монтажу і послуг технічного фахівця. Вартість таких послуг обговорюється окремо. Все обладнання надається в оренду за умови повної передоплати. У разі одноразової оренди декількох одиниць обладнання – надаються додаткові знижки!