Frontlit ламінований – це вид банера, який використовується для одностороннього друку, широко застосуємо при виробництві зовнішньої реклами і має світлопроникність 50%. Являє собою спеціальне вінілове полотно з глянцевим покриттям, яке армується спеціальною стійкою і поліестерової ниткою. Даний вид рекламної продукції забезпечує якість нанесення зображення, а також має високий термін експлуатації. Оскільки даний вид банера дуже часто використовується для зовнішньої реклами при звичайному денному світлі, так і при рекламі розважальних структур, таких як телестудії, концертні зали і театри, де використовується тільки штучне освітлення, якість друку буде максимально високим.


Frontlit литий – це матеріал для рекламної продукції, який призначений для одностороннього друку, проводиться із спеціального матового вінілу білого кольору і має світлопроникність 50%. Має високий ступінь до високих температур, не вигорає на сонці, так як має особливі хімічні властивості, які безпечні у використанні. Найчастіше застосовується в рекламних матеріалах і різних конструкцій для банерів. Сітка, яку армує даний вініловий лист також має властивості еластичності і міцності. Даний вид литого банера є найбільш високоміцним і довговічним видом рекламної продукції.


Blackout литий – це особливий вид рекламної продукції, яка використовується для широкоформатного друку і має світлопроникність 0%. Даний вид банера має повністю непрозору структуру. Завдяки даній структурі використовується для різного виду банерів на вулиці, а також має високу ступінь стійкості до розтягування і розривів. За структурою відрізняється від інших видів банерній тканині, тому що крім білих сторін вона має також поліефірную сітку чорного кольору, яка знаходиться між цими двома шарами. Завдяки своїй непроникності дозволяє використовувати освітлення.


Банерна сітка це один з найбільш популярних матеріалів, які дуже широко використовуються в рекламі. Даний вид полотна має ячейкообразную структуру, яка пропускає світло і повітря. Щільність такого виду банера менше ніж у литого.