Будь-яка поліграфічна продукція, будь то банер або візитка, починається з розробки дизайну майбутнього виробу. Макет для поліграфії виконується дизайнером з урахуванням технологічних особливостей його виробництва. Потрібно знати, який спосіб друку вибрати, тип і щільність паперу або вінілу, необхідні післядрукарські обробки. Багато в чому це залежить від бюджету замовника і від призначення самого проекту. Наприклад, якщо планується тираж чорно-білих інформаційних листівок для роздачі покупцям на місцях продажів, правильніше віддати перевагу різографії, і тоді дизайнер повинен пам’ятати, що макет не включатиме в себе кольорові фотоілюстрації, а тільки текст і просту графіку. Якщо ж готується видання, скажімо, рекламного проспекту представницького класу, то мова піде вже про такі складні процеси, як обробка фотографій, ретуш та інше. Найменший промах, пропуск якоїсь операції негативно відіб’ється на перенесенні кольорів при друку.

Поліграфія – одна з найбільш високотехнологічних і наукомістких галузей. Графічні програмні пакети для дизайну і верстки розроблені з урахуванням всіх виробничих особливостей, і повинні використовуватися професіоналами-поліграфістами. Безпрограшний для клієнта варіант – звернутися до дизайнерів при друкарні, де буде виготовлятися продукція. Дизайнерам друкарні добре відомі всі тонкощі і специфіка виробництва. Їх досвід і знання гарантують, що неприємних несподіванок при друку не відбудеться, і тираж Ви отримаєте барвистий, яскравий, рівно в тому вигляді, як він і був задуманий.

Дизайн поліграфічної продукції – відповідальний момент. Від нього залежить, як вишикується подальший ланцюжок виробничих процесів, як художній задум втілиться на папері і виправдає в кінцевому рахунку витрати замовника і його очікування. Дизайнери нашої компанії створять для Вас макет будь-якої складності, оперативно і грамотно. А також проконсультують по будь-яких питань, що стосуються дизайну, верстки та додрукарської підготовки вироби.

Отримання консультації: +38 (098) 406 22 52