Оренда, прокат, виготовлення банера на день народження, прес волл, бренд волл з днем народження.

Чи плануєте велике застілля в кафе з приводу ювілею або просто дня народження. А по мимо прикраси залу і маленьких сюрпризів для іменинника хотілося б ще придумати, щось оригінальне, що запам’ятовується?

Банер в подарунок. Банер на день народження якраз буде тим самим оригінальним подарунком. Такий банер являє собою банерну тканину або баннерное полотно з печаткою, закріплене на каркасі – прес воолл. Це може бути фотографія іменинника або який-небудь обраний вами фон або картинка для завдання тематики вечора. Можливо, Ви придумаєте цікаву, жартівливу композицію на тлі якої можна буде робити фото з гостями. У будь-якому випадку, прес Волл буде хорошим подарунком і доповненням до свята.
День народження фірми. Якщо Ви святкуєте день народження фірми, то тут по мимо прес вола, буде доречним замовити бренд Волл. Процес виготовлення нічим не відрізняється, різниця полягає в тому, що бренд Волл містить інформацію про бренд фірми.
Можливо це буде надрукований великий логотип або ж кілька маленьких. Бренд віл так само служить основним фоном або ж фоном для фотосесії гостей і організаторів заходу.
Простота і легкість конструкції. Обидва види конструкцій, мають невелику вагу, але при цьому досить стійкі. Для монтажу такого фону знадобиться дві людини і приблизно 30 хвилин часу.
Збирається каркас за місцем і там же на нього кріпитися банер. До моменту монтажу, банер знаходиться в згорнутому стані для зручності транспортування і збереження зовнішнього вигляду.
Плюси використання даної конструкції.
• Багатофункціональність;
• Виготовлення практично будь-яких розмірів, можливість вибрати вже готові стенди, швидка збірка, легка і зручна транспортування;
• Надійність і безпека;
Замовлення (покупка) або оренда.
якщо:
– Ви плануєте встановити бренд Волл при вході в офіс, в холі будівлі де розташована фірма, тоді є сенс придбати її;
– Прес Волл необхідний наприклад, на вечір, кілька днів або кілька годин, то скористайтеся прокатом або орендою.
– На момент замовлення, що не ка не можете визначитися з остаточним варіантом макета, можна скористатися послугами дизайнера, який підкаже довше виграшний і вдалий варіант.

Інші види конструкцій можливо подивитися тут: Види і ціни конструкцій

Отримання консультації: +38 (098) 406 22 52