Виготовлення бренд зон, оренда конструкцій для бренд зони.

Багато з нас заходячи в великі магазини бачили окремий куточок або цілий відділ, який стилізований під якусь компанію і там знаходиться товар тільки цієї компанії, так ось по суті це і є бренд-зона. Це окрема частина приміщення, яка несе рекламний характер конкретної фірми. Там знаходиться консультант, який приверне вашу увагу саме фірмовим стилем і розповість всі переваги свого товару не відволікаючись на сторонніх перехожих. Бренд-зони зручні тим, що якщо ви хочете купити саме цей товар, то вам не потрібно довго ходити по магазину і шукати його очима, розпитувати консультантів. А можна всю інформацію, при чому дуже детальну, отримати в одному місці.
Дуже часто виготовлення бренд зон відбувається так би мовити з підручних матеріалів. Тобто це якісь рекламні банери, які висять на стіні або наклеєні на ділянку вітрини, а перед ними стоїть стійка з товаром і консультантом. Є, звичайно, і просунуті бренд-зони (зазвичай великих брендів), які оформляються по вищому розряду: з мультимедійними та цифровими технологіями, які привертають увагу навіть без нашого бажання. Дуже багато з них залучають різного типу розвагами.
Є також ще такий підтип бренд зони званий бренд Волл. По суті це банер з рекламою фірми, який привертає вашу увагу і на тлі якого дуже часто фотографуються. Ці банери часто можна бачити на різних преміях по телевізору, в магазинах на вході. По суті це реклама, яка підштовхує нас до того, щоб підійти саме до потрібної бренд-зони.
Конструкції для бренд зони можна взяти в оренду. Не обов’язково все робити самому. Вже дуже багато кампаній розробили різні дизайни банерів, бренд зон. Тому якщо вам потрібно прорекламувати свій товар, магазин або урізноманітнити захід – то можна взяти в оренду конструкції для бренд-зон.
Останнім часом дуже популярним стало оформляти банери на весілля, дні народження на тлі яких фотографуються гості. Ці банери дуже часто можна зустріти в оголошеннях про оренду. Вони дійсно урізноманітнюють свято і подарують гостям цікаві фотографії, незвичайні і барвисті. Дуже часто використовують бренд Волл для презентацій фірм. На тлі банерів дуже часто говорять про свій товар. Як показали дослідження – ця реклама діє дуже ефективно.

Інші види конструкцій можливо подивитися тут: Види і ціни конструкцій

Отримання консультації: +38 (098) 406 22 52

Бренд зони